چرا کتابخانه mbook را انتخاب کنیم ؟

افزایش بازدید ، خواننده ها و خریداران کتاب شما

کاربران برای یافتن محتوای مورد علاقه خود در گوگل به جستجو می پردازند . حال کتابخانه MBook با رعایت کردن کلیه اصول SEO توانسته جایگاه بسیار خوبی در بین سایت های همکار پیدا کند :

کلمه کلیدی " کتابخانه موبایل " = رتبه اول

کلمه کلیدی " کتاب موبایل " = رتبه اول

کلمه کلیدی " کتابخانه آیفون " = رتبه اول

کلمه کلیدی " کتاب آیفون " = رتبه دوم

کلمه کلیدی " کتاب اندروید " = رتبه چهارم

و ...

نگران ساخت کتاب موبایل و فروش آن هستید ؟

با توجه به گذشت چندین سال از فعالیت سایت MBook و تعامل بسیاری که بین تیم مدیریت و سازندگان کتاب بود توانستیم نسخه جدید را با امکانات فراوان در اختیار کاربران قرار دهیم .

در این نسخه ناشران و مولفان پنل ویژه ای در اختیار دارند که با آن می توانند کتاب ساخته و آنها را مدیریت کنند .

در پنل ناشران شما آمار لحظه ای از وضعیت تعداد دریافت ، مشاهده و خرید کتاب هایتان را در اختیار دارید و می توانید طبق آن برنامه ریزی کنید.

قرارداد ها بین کتابخانه و ناشرین بگونه ای خواهد بود که هر سه ضلع مثلث یعنی کاربران ، ناشران و کتابخانه سود کافی ببرند .


داشتن چشم اندازی جامع و اهداف بسیار در خلق و نوآوری امکانات

امروزه با توجه به رشد تکنولوژی انتظارات کاربران بالا رفته و کلیه خدمات و امکانات می بایست در راستا و همسو با تکنولوژی های روز دنیا پیاده سازی شود .

کتابخانه ای که پیش روی شماست با توجه به اینکه از 0 تا 100 این سامانه توسط اعضاء گروه ساخته و بومی شده آماده هر گونه تغییر و افزودن امکانات مورد نیاز کاربران می باشد .

همچنین تیم ایده پرداز در حال تحلیل و پردازش ایده های جدید و کاربردی در زمینه کتاب و فرهنگ سازی آن در بستر تلفن همراه می باشند و سعی می شود هرچند وقت امکانی جدید به سامانه اضافه شود.


زیبایی و محیط کاربر پسند

امروزه کاربران با توجه به تنوع سرویس ها در فضای مجازی ، آنها را به دقت بررسی کرده و نسبت به امکانات مورد نیاز ، راحتی کار و کیفیت نرم افزار ، انتخاب و از آن استفاده خواهند کرد .

سامانه علاوه بر داشتن پارامتر های لازم و ضروری همچون امنیت بالا در ذخیره و انتشار اطلاعات کاربر و محتوا ، بستر خرید و فروش امن ، نیز دارای ظاهری زیبا و کاربر پسند است .

در قسمت های مختلف سامانه همچون پنل کاربری ، پنل ساخت کتاب ، نمایش کتابخانه ، نرم افزار موبایل همه جوانب برای راحتی کاربر در نظر گرفته شده است .



حمایت از گروه برنامه نویس

از ما حمایت کنید